תקנון האתר

מדיניות החזרה

תנאי שימוש מדיניות האתר תקנון והחזרות של  GURREN BUGGIE  להלן ("גורין בוגי")  המופעלת ע"י חברת האם (תאגיד) T.I.S.M.C. LTD

על ידי שימוש באתר זה, אתה מציין את הסכמתך הבלתי מותנית לתנאי שימוש אלה ("תנאי השימוש"). אנו שומרים לעצמנו את הזכות, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לעדכן או לשנות תנאי שימוש אלה. המשך השימוש באתר לאחר פרסום כל שינוי בתנאי השימוש מהווה הסכמה לשינויים אלו.

1. שימוש באתר.
אתה רשאי להשתמש באתר רק בהתאם ובכפוף לתנאי שימוש אלה ולמדיניות הפרטיות של האתר ("מדיניות הפרטיות"). לאחר שתשלים ושלחת את הרישום שלך כולל אך לא רק מסירת כתובת דואר אלקטרוני, בחרת לקבל מאיתנו הודעות דוא"ל. אינך רשאי להשתמש באתר לכל מטרה שאינה חוקית או אסורה על פי תנאי שימוש אלה, או כדי לבקש ביצוע של כל פעילות בלתי חוקית או פעילות אחרת המפרה את זכויותיה של GURREN BUGGIE  או אחרים. על אף זכויות או הגבלות אחרות בתנאי שימוש אלה, אינך רשאי להשתמש באתר זה כדי: (א) לשדר באמצעות האתר או דרך האתר כל מידע, נתונים, טקסט, תמונות, קבצים, קישורים או תוכנה אלא בקשר עם הרשאתך שימוש באתר זה או אחר בתגובה לבקשות ספציפיות לקבלת מידע על ידינו; (ב) להציג לאתר או לכל מחשב או אתר אחר וירוסים, תולעים, סוסים טרויאניים ו/או קוד מזיק; (ג) להשיג גישה בלתי מורשית לכל מערכת מחשב; (ד) להתחזות לכל אדם אחר, לרבות אך לא רק, משתמש רשום באתר זה או עובד של GURREN BUGGIE ; (ה) לחדור לפרטיות או להפר כל זכות אישית או קניינית (לרבות זכויות קניין רוחני) של כל אדם או ישות; (ו) להציג מצג שווא של זהות משתמש או להשתמש בכתובת דואר אלקטרוני כוזבת; (ז) לחבל או לקבל גישה לאתר זה או לכל רכיב באתר זה; (ח) לבצע פעולות הונאה; או (א) לאסוף או לאסוף מידע לגבי משתמשים אחרים באתר מכל סיבה שהיא, לרבות, אך לא רק, שליחת דואר אלקטרוני מסחרי לא רצוי למשתמשים אלה.
אתה אחראי לשמירה על סודיות החשבון והסיסמה שלך. אתה מסכים לקבל אחריות על כל הפעילויות המתרחשות תחת החשבון או הסיסמה שלך. אתה מסכים להודיע ​​לנו באופן מיידי במקרה של כל שימוש לא מורשה בחשבונך או כל הפרת אבטחה אחרת.

2. זכאות משתמש.
בהפיכתך למשתמש, אתה מצהיר שאתה בגיל חוקי. כמשתמש, אתה מסכים לספק מידע אמיתי, מדויק, עדכני ומלא. השימוש בטלה כאשר הדבר אסור על פי חוק.

3. תנאים והגבלות נוספים.
תנאים והגבלות נוספים עשויים לחול על חלקים ספציפיים באתר או על שותפותך, תנאים אשר נעשים כחלק מתנאי שימוש אלה באמצעות הפניה. אתה מסכים לציית לתנאים והגבלות אחרים כאלה. אם יש סתירה בין תנאי שימוש אלה לבין התנאים שפורסמו או נשלחו בדוא"ל, או חלים על חלק מסוים באתר או בשימושך, התנאים האחרונים ישלטו ביחס לשימוש שלך באותו חלק באתר או בשימושך. .
כדי לספק לך חווית קניה טובה ומלאה יותר על ידי הודעה ויצירת קשר אליך על אירועים חשובים כגון סטטוס הזמנה, מצב החזרה או החזר כספי, אתה נדרש לספק לנו את פרטי הקשר שלך (כולל כתובת דואר אלקטרוני ומספר נייד).

4. דיוק התוכן; הגבלות על כמות.
המידע באתר זה נחשב שלם ומהימן; עם זאת, המידע עשוי להכיל שגיאות דפוס, שגיאות תמחור וטעויות או אי דיוקים אחרים. שגיאות יתוקנו ע"י GURREN BUGGIE  ככל האפשר. אנו שומרים לעצמנו את הזכות: (i) לבטל כל הצעה מוצהרת; (ii) לתקן שגיאות, אי דיוקים או השמטות; וכן (iii) לבצע שינויים במחירים, תוכן, הצעות קידום מכירות, תיאורי מוצרים או מפרטים, או כל מידע אחר ללא התחייבות לפרסם כל הודעה על שינויים כאמור (כולל לאחר שההזמנה הוגשה, אושרה, נשלחה או התקבלה). כמו כן, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל כמויות (כולל לאחר הגשת הזמנה ו/או אישור) ולשנות, להשעות או לסיים אירוע או מבצע בכל עת ללא הודעה מוקדמת. הכללת מוצרים או שירותים כלשהם באתר זה בזמן מסוים אינה מבטיחה שהמוצרים או השירותים יהיו זמינים.

5. תשלום בכרטיס אשראי.
במהלך עסקה בכרטיס אשראי, עליך להשתמש בכרטיס אשראי משלך. GURREN BUGGIE  לא תישא באחריות לכל הונאה בכרטיסי אשראי. האחריות של שימוש במרמה בכרטיס תהיה על המשתמש והאחריות "להוכיח אחרת" תהיה על המשתמש בלבד. לאחר ביצוע הזמנה, תראה השהיית הרשאה זמנית בחשבון החיוב או כרטיס האשראי שלך בסכום של סה"כ ההזמנה המשוערת. אם יש לך הזמנה מראש או הזמנה חוזרת, החזקת ההרשאה הזמנית תתחדש כל 7 ימים עד שהפריט יהיה מוכן למשלוח. לאחר שהפריט נשלח, החזקת ההרשאה תוסר והחיובים יישלחו לחשבון כרטיס האשראי או החיוב שלך. אם בשלב כלשהו בקשת ההרשאה תיכשל, GURREN BUGGIE  תבטל את הזמנתך. אם בעת הרכישה ובטעות של הרובוט שאחראי על חיוב כרטיס האשראי, מתבצע חיוב לפני משלוח המוצר שהזמנתם, פנו אלינו על מנת שנדע על כך בהקדם האפשרי, בכל מקרה אם ו כאשר יתבצע חיוב אך איננו יכולים לספק את המוצר בסופו של דבר, זיכוי יינתן ישירות לכרטיס שבו רכשת. אם אתה זקוק לעזרה בבקשת הסרת החזקת הרשאה, צור קשר עם הבנק שמנפיק את הכרטיס.

6. משלוח
(א) הסחורה תסופק לכתובת שצוינה על ידך עם עלות משלוח סבירה שתתווסף לסכום ההזמנה, ואנו עשויים לוותר על עלות המשלוח כאשר סכום ההזמנה הוא בסכום מסוים או מעליו. GURREN BUGGIE  תצהיר על סכום זה באתר האינטרנט שלנו, אך אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות סכום זה ללא הודעה מוקדמת.
(ב) אנו שולחים את מוצרינו לכל מקום בעולם במגבלות היצע התחבורה הקיים בכל אזור, איננו אחראים למעקב אחר המשלוח מכל סיבה שהיא לאחר שהמוצר יצא מהמפעל, אנו עובדים עם ספקי המשלוח הגדולים ביותר ב לעולם ולכל לקוח ישלח מידע עם מספר מעקב משלוח והלקוח חייב להיות בקשר עם ספק שירותי המשלוח.

7. מדיניות ביטולים, החלפות והחזרות

7.1 איסוף עצמי
GURREN BUGGIE  שומרת לעצמה את הזכות להחזיר לך את המחיר של כל סחורה ששולמה והתקבלה על ידי GURREN BUGGIE , גם לאחר אישור הזמנת המכירה הרלוונטית והתשלום התקבל על ידינו, במקום אספקה ​​או אספקה ​​של סחורה כאמור.

7.2 מדיניות החזרה
GURREN BUGGIE  מעניקה למשתמש את הזכות להחזיר את המוצר ל-GURREN BUGGIE  באמצעות בקשה ל-RMA (החזרת סחורה) תוך 30 ימים קלנדריים ממועד קבלת הזמנת המכירה. כדי להיות זכאי ל-RMA, המשתמש חייב לעמוד בדרישות הבאות:
(1) החזר את המוצר (למעט פריטי סט תצוגה) במצבו המקורי, כולל הקופסה, באותו מצב שבו יצא מהמפעל שלנו, שלא נעשה ניסיון פתיחה או חיתוך או עיקום או שבר או לכלוך על האריזה והמוצר גם יחד עם האחריות והוכחת רכישה תקפה מ-GURREN BUGGIE ורק מגורין בוגי ישירות.
(2) עם החזרת הסחורה, יש לשים לב כי יש להחזיר במקביל גם מתנות חינם, שוברים ואביזרים הקשורים לרכישה.
(3) מוצרי תוכנה ופריטי מזון אינם נכללים במדיניות החזרה זו; בגדים צריכים להיות במצב חדש ומקורי; אין להחזיר תחתונים, גרביים או חזייה מכל סיבה שהיא;
(4) אם הסחורה נמצאת בתקופת אחריות או שיש צורך לתקן או לתקן, החזר את הטובין ליצרן, לסוכן או למפיץ המקורי.

במקרה של החזר, המחיר ששולם בגין הסחורה הרלוונטית יוחזר אוטומטית לכרטיס האשראי עמו בוצעה הרכישה. במידה והמסירה בוצעה, ההחזר יהיה עבור סכום הרכישה לא כולל דמי משלוח ששולמו.
שימו לב שזמן הטיפול הרגיל עבור בקשות החזר הוא 7-14 ימי עבודה (עסקים) מהתאריך שבו התקבל הפריט המוחזר.
GURREN BUGGIE  שומרת לעצמה את הזכות לשלם עבור עלויות החזרה לוגיסטיות ומשלוח. אם בבדיקה, חסרים חלקים כלולים או שהמוצר אינו במצב המקורי, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להחזיר חלק מסכום הרכישה המקורי.

8. זכויות קניין.
אתה מאשר ומסכים כי התוכן, החומרים והרכיבים האחרים (כולל אך לא רק סמלי לוגו, גרפיקה, לחצנים, אייקונים וכותרות עמודים) הזמינים באתר הם רכושם של GURREN BUGGIE  או הבעלים המתכתבים ומוגנים בזכויות יוצרים, סימנים מסחריים , סימני שירות או זכויות וחוקים קנייניים אחרים. אתה מסכים לא למכור, לתת רישיון, לשכור, לשנות, להפיץ, להעתיק, לשכפל, לשדר, להציג בפומבי, לבצע בפומבי, לפרסם, להתאים, לערוך או ליצור יצירות נגזרות מתכנים או חומרים באתר. השימוש בתכנים ובחומרים לכל מטרה שאינה מותרת במפורש בתנאי שימוש אלה אסור. GURREN BUGGIE  מסתמכת על רשת של ספקים עצמאיים המספקים חלק מהסחורה המפורסמת באתר ובמקרים מסוימים שולחים אותם ישירות אליך. איננו אחראים לכל הפרה של זכויות יוצרים, סימנים מסחריים, לבוש מסחרי או זכויות קנייניות או קניין רוחני אחרות הנובעות מתכנים המפורסמים או מועברים דרך האתר, או פריטים המפורסמים באתר, על ידי הספקים שלנו.

9. הגשות.
כל הערה, רעיונות, הערות, פוסטים, הודעות, הצעות או תקשורת או מידע אחר שפורסמו באתר, שיוגשו ל-GURREN BUGGIE , או יועברו בדרך אחרת בקשר עם השימוש שלך באתר (יחד, "הגשות") יהיו ותישארו. הרכוש הבלעדי של GURREN BUGGIE  ללא פיצוי נוסף לך. ככזה, אנו נהיה הבעלים הבלעדיים של כל הזכויות, הכותרות והאינטרסים הללו ולא נהיה מוגבלים בשום אופן בשימוש בו, מסחרי או אחר, בכל הגשה. בשום נסיבות לא תהיה כל חשיפה של כל הגשה ל-Gurren BUGGIE  כפופה לכל התחייבות של סודיות או ציפייה לפיצוי או ייחוס. על ידי הגשת כל הגשה ל-GURREN BUGGIE , אתה מוותר על כל הזכויות שעשויות להיות לך בנוגע להגשה ואתה מסכים שכל הגשה על ידך לא תפר שום זכות, כולל סימן כלשהו, ​​כולל אישי אחר או זכויות קניין. אתה גם מסכים ששום הגשה על ידך לא תהיה או תכיל חומר לשון הרע או בלתי חוקי, פוגעני או מגונה. אתה ותישאר אחראי בלעדי לתוכן של כל הגשה שתבצע. אתה מייצג ומתחייב בפני GURREN BUGGIE  כי GURREN BUGGIE  חופשית ליישם את ההגשה אם תרצה בכך, כפי שסופק או בהתאם לשינוי על ידי GURREN BUGGIE , מבלי לקבל אישור או רישיון מאף אחד. GURREN BUGGIE  אינה לוקחת אחריות ואינה נושאת באחריות לכל תוכן שנשלח על ידך או פורסם על ידך או כל צד שלישי.

10. קישורים לאתרי אינטרנט של צדדים שלישיים; אין המלצות משתמעות.
אתר זה עשוי להכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים באינטרנט. אתה מאשר שאיננו יכולים לשלוט באתרי אינטרנט כאלה וכי איננו אחראים לדיוק, לתוכן, לחוקיות או לכל היבט אחר של כל אתר אינטרנט מקושר. בשום מקרה לא תתפרש כל התייחסות לכל צד שלישי, אתר אינטרנט של צד שלישי או מוצר או שירות של צד שלישי כאישור או תמיכה מאתנו לאותו אתר צד שלישי, צד שלישי או לכל מוצר או שירות שסופק. על ידי צד שלישי.

11. שיפוי.
על ידי שימוש באתר זה, אתה מסכים לשפות, להזיק ולהגן על GURREN BUGGIE , חברת האם, החברות הבנות והסונפות שלה, ועל נושאי המשרה, הדירקטורים, העובדים, היורשים, הסוכנים, החברות הבנות, השותפים, הקבלנים, הספקים, היצרנים, המפיצים שלהם. . הפרה של זכויות קניין רוחני) על ידי צד שלישי הנובעת בקשר עם (i) השימוש שלך או שימוש לרעה באתר; (ii) הפרת תנאי השימוש שלך; או (iii) הפרה שלך של כל חוק או זכויות של צד שלישי. אתה מסכים לשתף פעולה ככל שיידרש באופן סביר בהגנה על כל טענה. GURREN BUGGIE  שומרת לעצמה את הזכות לקבל על עצמו את ההגנה והשליטה הבלעדית בכל עניין בכפוף לשיפוי על ידך.

12. ויתור על אחריות.
האתר, התוכן שלו וכל הטקסט, התמונות, הסחורה ומידע אחר באתר זה, נגיש או זמין דרך אתר זה מסופקים על בסיס "כפי זמין" ו"כפי שהוא" ללא אחריות, ובלי אחריות, ובלי פרט לכך. אך לא מוגבל לאחריות המשתמעת של סחירות, התאמה למטרה מסוימת או אי-הפרה. באופן ספציפי, אך ללא הגבלה, GURREN BUGGIE  אינה מתחייבת כי: (i) המידע הזמין באתר זה נקי משגיאות; (ii) הפונקציות הכלולות באתר זה יהיו ללא הפרעה או ללא שגיאות; (iii) פגמים יתוקנו, או (iv) אתר זה או השרת/ים שהופכים אותו לזמינים ללא וירוסים או רכיבים מזיקים אחרים.

13. הגבלת אחריות.
בשום מקרה לא תיהיה גורן בוגי, חברת האם שלה, חברות בנות או שותפות או נושאי משרה, דירקטורים, עובדים, סוכנים, ממשיכים, חברות בנות, חטיבות, מפיצים, מחלקים, ספקים שלהן אתר זה ישא באחריות כלפי כל משתמש של האתר או כל אדם או ישות אחרים עבור כל נזקים ישירים, עקיפים, מיוחדים, מקריים, עונשיים, תוצאתיים או לדוגמה (כולל, אך לא מוגבל, נזקים בגין אובדן רווחים, אובדן נתונים מחוץ לשימוש) השימוש או חוסר היכולת להשתמש באתר או בכל מידע הכלול בו, מאוחסן או מתוחזק על ידי GURREN BUGGIE , בין אם מבוסס על אחריות, חוזה, עוולה, או אחרת, גם אם GURREN BUGGIE . של נזקים או הפסדים כאלה. בשום מקרה לא תחול האחריות הכוללת של GURREN BUGGIE , חברת האם שלה, חברות בנות או שותפות או נושאי משרה, דירקטורים, עובדים, סוכנים, ממשיכים, חברות-בת, מחלקים, מחלקים, שותפים ושותפים שלהן IES מספקת לך מידע על זה אתר עבור כל הנזקים, ההפסדים והסיבות לפעולה הנובעות מהשימוש שלך באתר זה, בין אם במסגרת חוזה, עוולה (כולל, אך לא מוגבלת לרשלנות) או אחרת, חורגים מהסכום ששילמת בקשר. אירוע ישים, קידום מכירות או אירוע המעורר חבות כזו. מבלי להגביל את האמור לעיל, בשום מקרה לא יהיו GURREN BUGGIE  , חברת האם שלה, חברות בנות או שותפות או נושאי משרה, דירקטורים, עובדים, סוכנים, ממשיכים, שותפים, שותפים, שותפים שלהן צדדים שלישיים המספקים מידע באתר זה יש לך אחריות כלשהי לכל נזק או הפסדים הנובעים או נגרמים בדרך אחרת בהקשר לאובדן של כל נתונים או מידע הכלולים בחשבונך או מאוחסנים אחרת על ידי GURREN BUGGIE  או מטעמה.
מכיוון שמדינות מסוימות אינן מתירות הגבלות על אחריות משתמעת או החרגה או הגבלה של נזקים מסוימים, במדינות כאלה ייתכן שחלק או כולם של כתבי הוויתור או ההחרגות שלעיל לא יחולו והחבות תהיה מוגבלת במידה המרבית המותרת על פי החוק החל.

14. שימוש בינלאומי.
איננו מצהירים כי המידע באתר זה מתאים או זמין לשימוש מחוץ לארצות הברית. מי שבוחר לגשת לאתר זה מחוץ לארצות הברית עושה זאת מיוזמתם והם אחראים לציות לחוקים המקומיים, אם וככל שהחוקים המקומיים חלים. אם בכלל על אתר זה שהוא בעברית. מכן משתמע כי אין החוק חל על אתר המופעל בחו"ל ונותן שימוש פלטפורמה במדינה אחרת.
למעט החוקים שקשורים למדינה שאתר זה מופעל בה.

15. שותפי GURREN BUGGIE .
GURREN BUGGIE  גורין בוגי אינה קשורה לאתרי אינטרנט או לצדדים שלישיים המוכרים או מפרסמים את המוצרים שלנו ללא הסכמה בכתב מאתנו. GURREN BUGGIE  שומרת לעצמה את הזכות לבטל כל מדיניות שירות, החזרה ומדיניות אחרת עבור הזמנות ומוצרי GURREN BUGGIE  שנרכשו דרך מוכרים לא מורשים. GURREN BUGGIE  אינה אחראית לכל מצג מצד מוכרים לא מורשים.

16. חוסר זמינות של האתר; סיום; הונאה.
אנו רשאים לשנות, להשעות או להפסיק את האתר הזה כולו או חלקו, בכל עת ומכל סיבה, ללא הודעה או עלות. אנו רשאים, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, להפסיק או להשעות את השימוש או הגישה שלך לכל האתר או חלק ממנו או לחשבון או למשתמש שלך, מכל סיבה שהיא, לרבות ללא הגבלה, הפרה של תנאי שימוש אלה. אם בכל עת, אנו מודיעים לך כי גישתך ו/או השימוש שלך באתר או בחשבונך הופסקה, עליך להפסיק ולמנוע כל גישה ו/או שימוש כאמור באופן מיידי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל, לעכב, לסרב לשלוח, או להחזיר מהשולח כל הזמנה אם יש חשד להונאה. במקרה שבו תנאי שימוש אלה או שימוש או חשבונך יופסקו, ההגבלות בנוגע לענייני קניין רוחני, המצגים והאחריות, הפיצויים וההגבלות של התחייבויות המפורטות כאן (כמו גם כל התחייבות אחרת שלך שמטבען צריכה להיות לשרוד סיום) ישרוד סיום.

17. הפרת זכויות יוצרים; נוהלי הודעה והסרה.
אם אתה סבור שחומר כלשהו באתר זה מפר את זכויות היוצרים שלך, אתה רשאי לבקש להסיר אותם. בקשה זו חייבת לשאת חתימה (או מקבילה אלקטרונית) של בעל זכויות היוצרים או נציג מורשה ועליה: (א) לזהות את החומרים המפרים לכאורה; (ב) לציין היכן באתר נמצאים החומרים המפרים; (ג) ספק את שמך ופרטי הקשר שלך; (ד) ציין שאתה מאמין בתום לב שהחומרים מפרים; (ה) לציין שהמידע בתביעתך מדויק; וכן (ו) ציינו ש"תחת עונש של עדות שקר" אתה הבעלים של זכויות היוצרים החוקיים או שאתה מורשה לפעול בשמו של הבעלים. בנוגע לבעיות זכויות יוצרים, אנא פנה אלינו ישירות.

18. שונות.
אלא אם צוין אחרת כאן, תנאי שימוש אלה, יחד עם מדיניות הפרטיות, מהווים את ההסכם המלא בינך לבין GURREN BUGGIE  ביחס לאתר ומחליפים כל הודעות והצעות קודמות או בו-זמנית (בין אם בעל פה, בכתב או אלקטרוני) ביניכם. ו- GURREN BUGGIE  ביחס לאתר. אם חלק כלשהו מתנאי שימוש אלה ייחשב כבלתי תקף או בלתי ניתן לאכיפה, חלק זה יתפרש באופן העולה בקנה אחד עם החוק החל כדי לשקף, קרוב ככל האפשר, את כוונותיהם המקוריות של הצדדים, ושאר החלקים יישארו בתוקף מלא. והשפעה. כישלון של GURREN BUGGIE  לפעול ביחס להפרה על ידך או על ידך אינו מוותר על זכותה של GURREN BUGGIE  לפעול ביחס להפרות עוקבות או דומות. GURREN BUGGIE  אי מימוש או אכיפה של כל זכות או הוראה בתנאי שימוש אלה לא יהווה ויתור על זכות או הוראה כאמור. כותרות הסעיפים הכלולות בתנאי שימוש אלה כלולות מטעמי נוחות בלבד ולא יגבילו או ישפיעו באופן אחר על תנאי תנאי שימוש אלה.

הסכם זה יתפרש בהתאם לחוקים החלים של מדינת ישראל. לבתי המשפט בארצות הברית תהיה סמכות שיפוט בלעדית בכל הליך הנובע מהסכם זה בכל הנוגע לאתר המסתיים ב-COM. כמו כן הסכמה לתקנון האתר מהווה הסכמה שקראתם ואישרתם את הסעיפים הבאים סעיף "תקנון האתר", סעיף "תנאים והגבלות" וסעיף "מדיניות הפרטיות"  שמוצגים בדף הבית, בתחתית הדף, לבן על גבי שחור.
Coi בניית אתרים
0