מדיניות הפרטיות

מדיניות הפרטיות

מדיניות הפרטיות של  GURREN BUGGIE  להלן ("גורין בוגי") המופעלת ע"י חברת האם (תאגיד) T.I.S.M.C. LTDגורן בוגי בע"מ והגופים הקשורים אליה (להלן "גורן בוגי", "אנחנו/שלנו/אנחנו") מחויבים להגן ולכבד את פרטיותך. אנו משתדלים לציית לכל החוקים החלים על הגנת הפרטיות ואבטחת מידע אישי. מדיניות הפרטיות של Gurren Buggie, יחד עם כל הודעה או הצהרה הקשורה לפרטיות המכילה מידע משלים בקשר למוצרים ושירותים מסוימים של Gurren Buggie שבהם אתה משתמש (להלן "מדיניות הפרטיות"), מתארות את נוהלי הפרטיות שלנו בנוגע לאיסוף, השימוש ושמירה על הנתונים האישיים שלך באמצעות מוצרים ושירותים של Gurren Buggie, הן מקוונות והן לא מקוונות שאנו מספקים. במדיניות הפרטיות, אנו גם מתארים את מי אנו עשויים לשתף או לחשוף לנתונים האישיים שנאספו.

אם אתה ילד, תיגש או תשתמש במוצרים ובשירותים של Gurren Buggie רק לאחר שההורה שלך (או האפוטרופוס שלך) קרא והסכים למדיניות הפרטיות שלנו ותסכים לספק את הנתונים האישיים שלך לגורן בוגי.


1. איך GURREN BUGGIE אוסף ומשתמש בנתונים
פסקה זו מציגה כיצד הנתונים שלך עשויים להיאסף ולהשתמש בהם על ידי מוצרים ושירותים של Gurren Buggie.
כאשר אתה משתמש או מקיים אינטראקציה עם מוצרים ושירותים של Gurren Buggie (לדוגמה, מחשבי Gurren Buggie, תוכנות, אתרים רשמיים ושירותי תמיכת לקוחות), ייתכן שנצטרך לאסוף ממך פריטי נתונים אישיים מסוימים ולהשתמש בהם למטרות ספציפיות. התיאור הבא הוא סקירה כללית (לא הרשימה הממצה) על האופן שבו הנתונים שלך עשויים להיאסף ולהשתמש בהם על ידי גורן בוגי. שים לב שאנו נאסוף רק פריטים מסוימים מהנתונים האישיים שלך למטרות מסוימות בהתבסס על המוצרים והשירותים של Gurren Buggie שבהם אתה משתמש בפועל. כמו כן, פריטי הנתונים האישיים שיש לאסוף משתנים מאופי המוצר והשירות המתאימים. יתרה מכך, במדינות מסוימות, על מנת להימנע מאיסוף או שימוש שגוי בנתונים אישיים של ילדים, ייתכן שיהיה עליך לספק בנוסף את תאריך הלידה שלך או את פרטי הקשר של הוריך (או האפוטרופוס) כדי שנוכל לקבל את הסכמת ההורה שלך ( או אפוטרופוס). יתר על כן, כאשר אתה משתמש במוצרים ובשירותים של Gurren Buggie, אנו עשויים לאסוף את הנתונים האנונימיים הבאים שלא יכלו לזהות אותך באופן ישיר או עקיף.

כאשר אתה משתמש במוצרים ובשירותים של גורן בוגי, אינך חייב לספק את הנתונים האישיים שלך המתבקשים על ידינו. עם זאת, אם תבחר שלא לספק את הנתונים האישיים שלך לגורן בוגי, ייתכן שלא נוכל לספק את המוצרים והשירותים המתאימים של גורן בוגי או להשיב לפניותיך.

1.1 GURREN BUGGIE איסוף נתונים אישיים
נתונים אישיים פירושם כל מידע שיכול לזהות אותך באופן ישיר או עקיף, כגון שמך, כתובת הדואר האלקטרוני וכתובת ה-IP שלך. גורן בוגי עשוי לאסוף את הנתונים האישיים הבאים על סמך הסכמתך מראש:
1. נתוני הרישום האמיתיים, המדויקים, העדכניים והמלאים שלך, כולל כתובת הדואר האלקטרוני שלך, המדינה/אזור ותאריך הלידה שלך (כיום מתבקשים רק בחלק מהמדינות) בעת ההרשמה לחשבון Gurren Buggie. אם אתה משתמש בחשבון המדיה החברתית שלך (לדוגמה, חשבון הפייסבוק או גוגל שלך) כדי להירשם לחשבון Gurren Buggie, ספק מדיה חברתית כזו (לדוגמה, Facebook Inc. או Google Inc.) עשוי לשתף את הנתונים האישיים שלך במדיה החברתית שלך חשבון (לדוגמה, כתובת דואר אלקטרוני, שם, כינוי ותאריך לידה) בהתבסס על הסכמתך.

יתר על כן, כשאתה נכנס לחשבון Gurren Buggie שלך ​​(מסלול: בקר באתר הרשמי של Gurren Buggie https://www.gurrenbuggie.com → מצא "LOGIN" בצד ימין למעלה של האתר → הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני והסיסמה נרשמת לחשבון גורן בוגי - מצא את הנתונים שלך תחת "החשבון שלי"), תוכל לספק נתונים אישיים נוספים כדי לערוך את הפרופיל האישי שלך (לדוגמה, תמונה, מין, כתובת ומקצוע שלך), וכדי ליהנות ממוצרים ושירותים של גורן בוגי המשויך לחשבון Gurren Buggie שלך ​​(לדוגמה, המספר הסידורי של המוצר שלך עבור רישום מוצר Gurren Buggie, מאמרים ותמונות שפורסמו והועלו בפורומים של Gurren Buggie שעשויים להכיל את הנתונים האישיים שלך).
2. שמך, כתובת הדואר/משלוח/חיוב (כולל מיקוד), פרטי התקשרות כגון כתובת דואר אלקטרוני ומספר טלפון בעת ​​רכישת המוצרים שלנו או שירותים בתשלום (לדוגמה, רכישת מוצרי Gurren Buggie או הארכת אחריות שירותים דרך חנות בוגי גורן).
3. שמך, פרטי התקשרות כגון כתובת דואר אלקטרוני ומספר טלפון, כתובת דואר/משלוח (כולל מיקוד), מדינה, נתוני מוצר כגון מספר סידורי מוצר, עותק של החשבונית שלך (במדינות מסוימות, שמך, כתובת ונתונים אישיים אחרים עשויים להיכלל בחשבונית), ופרטי תשלום (כגון מספר מע"מ או קוד מס) אם עלויות כלשהן שנגרמו כאשר אתה מבקש שירות לקוחות.
4. שמך, פרטי התקשרות כגון כתובת דואר אלקטרוני ומספר טלפון, תכנים שנשלחו כמו פוסטים, ביקורות ותמונות, נתוני מוצר כגון מספר סידורי מוצר, עותק של החשבונית שלך (במדינות מסוימות, שמך, כתובתך ועוד נתונים אישיים עשויים להיכלל בחשבונית) כאשר אתה נכנס לאירועים או מסעות הפרסום שלנו. הפריטים שנאספו בפועל של הנתונים האישיים שלך ישתנו מאירוע או מסע פרסום בהתאמה. יתרה מכך, אם אתה זוכה באירוע או בקמפיין שלנו, או אם תקבל מתנות מגורן בוגי, ייתכן שיהיה עליך לספק בנוסף את כתובת הדואר/משלוח שלך (כולל מיקוד) ונתונים אישיים לצורך הצהרת מס (לדוגמה, כתובת מגורים, מספר תעודת זהות או דרכון והעתק שלו).

יתר על כן, בנוסף לנתונים האישיים שלעיל, ייתכן שיהיה עליך לספק את פרטי חשבון הבנק שלך כאשר אתה מצטרף לאירוע ה-cashback שלנו.
5. הגיל, המגדר, הגובה, המשקל, טמפרטורת הגוף, קצב הלב, לחץ הדם, תנועת הבטן וכן נתונים מסוימים על הפעילויות היומיומיות שלך, למשל, הצעד שלך, שריפת הקלוריות, דפוסי השינה ותיעוד היומן שלך. להשתמש במוצרים ובשירותי הבריאות שלנו.
6. נתוני המוצר שלך, כגון המספר הסידורי של המוצר, כתובת ה-IP, כתובת ה-MAC, מספר IMEI, מספר מזהה Android ומזהי מוצר ייחודיים אחרים כאשר אתה משתמש במוצרים ובשירותים של Gurren Buggie.
7. נתוני המיקום שלך המשויכים למוצרים ולשירותים של Gurren Buggie, כגון אות ה-GPS שלך, נתונים המזהים נקודות גישה ל-Wi-Fi סמוכות ומגדלי סלולר, המדינה, העיר, אזור הזמן, קו הרוחב, קו האורך, הגובה ודיוק הקואורדינטות שבהם נמצא המוצר, מהירות התנועה של המוצר, המדינה והגדרות השפה במוצר.
8. רשומות הקול, הווידאו, התקשורת שלך כשאתה יוצר קשר עם גורן בוגי (לדוגמה, על ידי התקשרות למוקד גורן בוגי, שימוש בשירותי צ'אט מקוונים של גורן בוגי, מילוי טופס בקשה מקוון באתר הרשמי של גורן בוגי ושליחת מיילים לגורן בוגי) . יתרה מכך, אנו עשויים לתעד את תמונתך באמצעות מצלמות אבטחה בעת ביקור בתחנות תיקון גורן בוגי רויאל קלאב או במשרדי גורן בוגי. יתרה מזאת, אנו עשויים לאסוף את ההוראה הקולית שלך וכן את תיעוד הווידאו שלך אשר עשוי להכיל את התמונה של הסביבה הביתית שלך כאשר אתה משתמש במוצרים ובשירותים הקשורים לרובוטים שלנו. רשומות הקול, הווידאו והתקשורת לעיל עשויות להכיל את הנתונים האישיים שלך.


1.2 כיצד GURREN BUGGIE משתמש בנתונים האישיים שלך
אנו עשויים להשתמש בנתונים האישיים שלך למטרות שלהלן. שים לב שגורן בוגי אינו מוכר את הנתונים האישיים שלך.
1. להעריך ולשפר את הביצועים והאיכות של המוצרים והשירותים של גורן בוגי.
2. לקבל משוב מלקוחות ולנתח חווית משתמש לצורך פיתוח והערכה של מוצרים ושירותים חדשים.
3. כדי למלא את תהליך ההרשמה של חשבון גורן בוגי ולחוות מוצרים ושירותים של גורן בוגי הקשורים לחשבון גורן בוגי (לדוגמה, רישום מוצר ושירותי פורומים של גורן בוגי).
4. לספק שירותי משלוח (לדוגמה, אספקת המוצרים שרכשת) ועדכוני סטטוס הזמנה, וכן להנפיק חשבוניות.
5. כדי לעבד ולמלא את כל המנויים שנרשמתם אליהם, כולל Gurren Buggie eDMs או ניוזלטרים כדי לעדכן אותך בחדשות האחרונות Gurren Buggie, מבצעים ואירועים קרובים. אתה יכול לבטל את המנוי בכל עת ללא תשלום.
6. לשלוח לך הודעות ועדכונים חשובים, כגון עדכוני תוכנה, הודעות אבטחה וטכניות ותקשורת לגבי שינויים בתנאים, התנאים והמדיניות שלנו. בגלל החשיבות של הודעות ועדכונים כאלה, אינך רשאי לבטל את הסכמתך לקבלם.
7. כדי לאמת את זהותך, להעביר ערכים ותגמולים לאירועים או לקמפיין, ליצור איתך קשר בנושאים הקשורים לאירוע או למסע פרסום, לספק קצבת החזר כספי, להצהיר מס ולספק שירותי הסעות ולכסות אותך בביטוח (במידת הצורך) כאשר אתה נכנס לאירועים שלנו או תחרויות.
8. לסייע לך בהקלטה, ניתוח, שינוי ואחסון נתונים כולל נתוני הגוף שלך, הפעילויות היומיומיות שלך ותוצאות הפעילות המחושבות מהנתונים לעיל. יתרה מכך, אנו נתמוך בך בעריכה ובגישה לנתונים ולתוצאות הפעילות כאשר אתה משתף נתונים אלה עם המשפחה, המטפלים או אנשי מקצוע בתחום הבריאות.
9. כדי לספק לך שירותי תמיכת לקוחות (לדוגמה, כדי למלא את בקשות תיקון המוצר שלך ולהשיב לשאלות שלך), סקר שירות הלקוחות ושביעות רצון הלקוחות שלנו לניתוח חווית משתמש. כמו כן, כדי להגן על הזכויות והאינטרסים שלך ולאמץ בקרת גישה, אנו עשויים לאסוף את רישומי הקול, הווידאו והתקשורת שלך כאשר אתה יוצר קשר עם גורן בוגי או מבקר בחצרים הפיזיים שלנו כגון תחנות תיקון גורן בוגי Royal Club ומשרדי גורן בוגי. יתרה מכך, אנו עשויים לאסוף את רשומות הקול והווידאו שלך כדי לסייע למוצרים ושירותים הקשורים לרובוטים לגורן בוגי המגיעים ליעד הספציפי לפי בקשתך.
10. כדי לספק לך שירותי שיווק מותאמים אישית, למשל, שימוש בקובצי Cookie של צד שלישי כדי להציע תקשורת שיווקית ופרסום שלדעתנו עשויים לעניין אותך, או המלצה לגבי שירותים שאתה עשוי להתעניין בהם על סמך השימוש שלך במוצרי גורן בוגי ושירותים.
11. כל מטרה אחרת בהסכמתך מראש.


1.3 GURREN BUGGIE איסוף ושימוש בנתונים אנונימיים
נתונים אנונימיים פירושם כל מידע שלא יכול היה לזהות אותך באופן ישיר או עקיף, כגון דגם המוצר שלך, גרסת התוכנה ותאריך החשבונית. כאשר אתה משתמש במוצרים ובשירותים של גורן בוגי, אנו עשויים לאסוף ממך את הנתונים האנונימיים הבאים ולהשתמש בהם לכל מטרה. יתרה מכך, כאשר הנתונים האנונימיים הבאים קשורים לנתונים האישיים שלך המפורטים לעיל, אנו נתייחס גם לנתונים אנונימיים כאלה כאל נתונים אישיים ונגן עליהם באותה רמת הגנה על נתונים אישיים.
1. נתוני היומן שלך המשויכים למוצרים ולשירותים של Gurren Buggie, כגון שם דגם המוצר, שם המוצר, שם המותג, שם היצרן, מספר חלק, סוג וגרסת החומרה (לדוגמה, מעבד ולוח אם) ומערכת הפעלה, מפעל -הגדרות ברירת מחדל, זמן הפעלה, נתוני עדכון קושחה (לדוגמה, שיטת הביצוע לעדכון קושחה, תאריך עדכון ותוצאת העדכון), גודל הזיכרון והאחסון, נתונים הקשורים לזיכרון לקריאה בלבד (ROM) (לדוגמה, סוג, גרסה, בניית טביעת אצבע ותיאור בנייה של ROM), רזולוציית המצלמה, צבע המוצר, הטלקום והרשת שבהם אתה משתמש כדי להתחבר למוצרים ולשירותים שלנו, מצב הרשת, נתוני יומן טלפוניה, מצב המתנה, היסטוריית קריסות, ממשק מועדף, סוג, גרסה והגדרות שפה של הדפדפן, נתוני אבחון ונתוני שימוש, התנהגות השימוש שלך, גרסת ה-GPS וה-Wi-Fi, מצב המערכת (לדוגמה, מצב השימוש של הסוללה, המעבד וה-RAM) וזמן מקומי.
2. נתוני האפליקציה שלך הקשורים לשימוש ולאינטראקציה שלך עם אפליקציות ותוכנות Gurren Buggie, כגון השם והגרסה של האפליקציות והתוכנות, זמן ההתקנה וההסרה, זמן הכניסה והיציאה, תדירות ומספרי השימוש שלך, פתיחה וסגירה זמן היישומים והתוכנות, הקטגוריה של היישומים והתוכנות המועדפות עליך, הגדרות התנהגות שימוש, גרסת עדכון ותוצאת עדכון.
3. פרטי הרכישה שלך של מוצרים ושירותים של Gurren Buggie (לדוגמה, תאריך הרכישה ושם המפיץ) כאשר אתה מבקש שירותי תמיכת לקוחות מסוימים (לדוגמה, שירותי תיקון מוצרים) או מצטרף לאירועים שלנו.2. שמירה של הנתונים האישיים שלך
פסקה זו מציגה כמה זמן גורן בוגי שומר את הנתונים האישיים שלך.
אנו נשמור את הנתונים האישיים שלך לתקופה הדרושה כדי למלא את המטרות המפורטות במדיניות פרטיות זו, אלא אם כן תקופת שמירה ארוכה יותר מותרת על פי חוק או נדרשת למילוי מטרות נחוצות אחרות. לדוגמה, למטרות ניהול קשרי לקוחות, אנו עשויים לשמור את הנתונים האישיים שלך בתוך תקופה נאותה וסבירה; כדי לציית לחוקי המס או לחוקים ותקנות אחרים, אנו עשויים לשמור את הנתונים האישיים שלך בתוך התקופה המתבקשת על ידי חוקים ותקנות כאלה; וכדי לעקוב אחר בקשות של ממשלות או מערכת המשפט למטרות כגון חקירה או תביעה משפטית, אנו עשויים לשמור את הנתונים האישיים שלך לתקופת שמירה ארוכה יותר. יתרה מכך, אם ברצונך לבטל את הסכמתך הקודמת לאיסוף הנתונים האישיים שלך מגורן בוגי, אנו נפסיק לאסוף את הנתונים האישיים שלך לפי בקשתך ונשמור רק את הנתונים האישיים שלך שנאספו לפני בקשה כזו לביטול.


3. למי עשוי GURREN BUGGIE לחשוף את הנתונים האישיים שלך
פסקה זו מציגה שגורן בוגי עשוי לשתף את הנתונים האישיים שלך לצדדים שלישיים בנסיבות ומטרות מוגבלות.
הנתונים האישיים שלך לא ייחשפו לצדדים שלישיים כלשהם ללא אחד מהחריגים הבאים:
3.1 הסכמתך
• אנו נחשוף או נשתף את הנתונים האישיים שלך לצדדים שלישיים אחרים רק בהסכמתך מראש.
3.2 ספקי שירות
• אנו עשויים לחשוף ולשתף פריטים נחוצים מהנתונים האישיים שלך לספקי השירותים שלנו המספקים שירותים עבורנו או מטעמנו, למשל, סוכנויות שיווק המסייעות לנו בשליחת תקשורת שיווקית ועריכת אירועים/קמפיינים שיווקיים, חברות שילוח המספקות שירותים מתוקנים ונרכשים. מוצרים לך, ספקי שירותי מסעות פרסום המציעים שירותי ניתוח נתונים או פרסומות ותקשורת שיווקית המבוססת על נתוני עוגיות שנאספו באמצעות עוגיות של צד שלישי, וספקי שירות לקוחות המציעים שירותי תמיכת לקוחות (לדוגמה, תיקון מוצרים, מוקד טלפוני וצ'אט מקוון) אתה. ספקי שירותים אלה ישתמשו רק בנתונים האישיים שלך בהתאם להנחיות שלנו ולהיקף המטרות של זה; גורן בוגי מבטיח שכל ספקי השירות שלנו מצייתים בקפדנות למדיניות הפרטיות.
3.3 למטרות משפטיות, הגנה, אבטחה
אנו עשויים לחשוף או לחלוק פריטים נחוצים מהנתונים האישיים שלך עם צדדים שלישיים עבור אחת מהמטרות המשפטיות או הביטחוניות הבאות:
• במידה שהדבר נדרש על פי חוקים או תקנות החלים או רשויות ממשלתיות או משפטיות מוסמכות, הכרחי כדי לבסס או לשמר תביעה משפטית או הגנה, או הכרחי כדי למנוע הונאה או פעילויות בלתי חוקיות אחרות.
• כדי להגן על הזכויות, הרכוש או הבטיחות של גורן בוגי, נותני השירותים שלנו, הלקוחות או הציבור, כנדרש או מותר על פי חוק.4. עיבוד חוצה גבולות של הנתונים האישיים שלך
פסקה זו מציגה שגורן בוגי עשוי להעביר את הנתונים האישיים שלך למדינות שונות, ואנו משתדלים לציית לחוקים ולתקנות הקשורים לפרטיות במדינות כאלה.
אתה מבין ומסכים שכאשר אתה מסכים לספק את הנתונים האישיים שלך לגורן בוגי, הנתונים האישיים שלך עשויים להיות מועברים, יאוחסנו, ישתמשו בהם או יעובדו על ידי גורן בוגי וכל אחד מהישויות או ספקי השירותים הקשורים אליו שעשויים להיות ממוקמים במדינה אחרת. אתה. כל ההעברה, האחסון, השימוש או העיבוד של הנתונים האישיים שלך יהיו כפופים למדיניות הפרטיות ולחוקים החלים על הגנת הפרטיות ואבטחת מידע אישי.


5.עוגיות וטכנולוגיות דומות
פסקה זו מציגה כיצד גורן בוגי וצדדים שלישיים משתמשים בעוגיות ובטכנולוגיות דומות במוצרים ובשירותים של גורן בוגי, וכיצד ניתן לנהל את הגדרות העוגיות.
Gurren Buggie ושותפי הצד השלישי שלנו משתמשים בקובצי Cookie (שהם קבצי טקסט קטנים המוצבים על המוצרים שלך כדי להתאים אישית את חווית המשתמש שלך במוצרים ובשירותים Gurren Buggie) ובטכנולוגיות דומות כגון משואות אינטרנט כדי לספק לך את המוצרים והשירותים שלנו. כאשר אתה מבקר באחד מאתרי האינטרנט שלנו תחת תחום האתר Gurren Buggie (כולל מיקרו אתרים וגרסאות של מדינה/אזור מסוים), אתר Gurren Buggie כזה עשוי להשתמש בחלק או בכולם מהעוגיות הבאות ובטכנולוגיות דומות.


5.1 כיצד אנו משתמשים בעוגיות
1. על מנת להעשיר ולשכלל את החוויות המקוונות שלך, אנו משתמשים בעוגיות הבאות החיוניות למוצרים ולשירותים של Gurren Buggie:
דוגמה לפונקציה
הרשמה ואימות אנו משתמשים בעוגיות כדי לאחסן את מספר מזהה ההרשמה הייחודי שלך ונתוני אימות במוצרים שלך. קובצי Cookie מאפשרים לך לבקר ולעבור מדף לדף במוצרים ובשירותים של גורן בוגי מבלי שתצטרך להיכנס שוב בביקורים הבאים, כגון קובצי Cookie של כרטיס המסופק על ידי גורן בוגי.
אחסון ההעדפות וההגדרות שלך אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי לשמור על ההגדרות וההעדפות שלך במוצרים שלך, כגון השפה, המיקום או הגופנים המועדפים עליך; על ידי אחסון ההגדרות בקובצי Cookie, אין צורך להחיל מחדש את ההעדפות וההגדרות שלך בכל פעם שאתה מבקר במוצרים ובשירותים שלנו, כגון קובצי Cookie של האתר הנוכחיים וקובצי Cookie של דף הכניסה המסופקים על ידי גורן בוגי.
פונקציית קלט משתמש אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי לאחסן באופן זמני את הנתונים שאתה מוסיף במוצרים ובשירותים של Gurren Buggie, כגון ספירת קובצי Cookie המסופקים על ידי Gurren Buggie. לדוגמה, כאשר אתה נהנה מחוויות הקנייה שלך דרך Gurren Buggie Store, עוגיות כאלה יעזרו לך לזכור את המוצר ואת הכמות שהרגע לחצת עליה ואת הנתונים שהכנסת.
אבטחה אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי להגן על אבטחת הפעילויות המקוונות שלך, כגון קובצי Cookie של כתובת IP שסופקו על ידי גורן בוגי. לדוגמה, כאשר אתה רוכש את המוצרים שלנו דרך Gurren Buggie Store, אנו עשויים לאחסן את כתובות ה-IP שלך ב Gurren Buggie כדי לעזור לנו לוודא שהמשתמש שביצע הזמנה ב- Gurren Buggie Store זהה לזה שנכנס ל Gurren Buggie Store.
פונקציית איזון עומסים אנו משתמשים בעוגיות לפונקציית איזון עומסים כדי לספק לך חוויות גלישה יציבות באתרי האינטרנט שלנו, כגון BIG IP Server Cookie חדשה שסופקה על ידי Gurren Buggie.
2. למטרות ניתוח וכדי לספק לך שירותי פרסום מותאמים אישית ופונקציות אחרות, אנו משתמשים בעוגיות הבאות כדי לייעל את החוויות שלך בשימוש במוצרים ובשירותים של Gurren Buggie:
דוגמה לפונקציה
אנליטיקה אנו משתמשים בעוגיות כדי לספור את מספר ומשך הביקור שלך במוצרים ובשירותים של Gurren Buggie, כמו גם באיזה חלק או תכונות אתה מבקר הכי הרבה. נתונים אלה עוזרים לנו לנתח את הביצועים והתפעול של המוצרים והשירותים של Gurren Buggie כדי לשפר ביצועים ולפתח תכונות, פונקציות ושירותים חדשים, כגון קובצי Cookie של Google Tag Manager ו-Google Analytics Cookies המסופקים על ידי Google Inc. למטרות לעיל, כאשר אתה גולש אתרי האינטרנט שלנו, אנו עשויים לאחסן את הנתונים האישיים שלך כגון חשבון Gurren Buggie באמצעות קובצי העוגיות שלעיל.
מיקוד ופרסום אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי לאסוף נתונים כגון הפרסומות שצפית בהן בעת ​​השימוש במוצרים ובשירותים של Gurren Buggie כדי לזהות את תחומי העניין שלך.

סוג זה של קובצי Cookie משמש גם כדי לסייע במדידת האפקטיביות של מסעות הפרסום, כגון Hubrus DSP שסופק על ידי Hubrus, קובצי Cookie של Google AdWords וקובצי Cookie של Google Double Click המסופקים על ידי Google Inc. ניתן להשתמש בנתוני העוגיות שנאספו בין Gurren Buggie לבין פרסום ספקי שירותי קמפיינים.
צפייה בסרטונים המוטמעים באתרים שלנו אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי לעזור לנו להכניס סרטונים לאתרים שלנו. לדוגמה, אתה יכול לצפות בסרטוני YouTube דרך אתרי האינטרנט שלנו עם סוג זה של קובצי Cookie שמסופקים על ידי Google Inc.
5.2 כיצד לנהל את הגדרות העוגיות
1. שים לב שאתה יכול להגדיר את הגדרות העוגיות על ידי גישה לדפדפן שאתה מתקין כדי לקבל, לחסום או למחוק חלק מהעוגיות או את כולן (לדוגמה, עוגיות של צד שלישי).
2. במדינות מסוימות, בפעם הראשונה שאתה גולש באתרי Gurren Buggie, אנו עשויים להציג הקדמה קצרה על האופן שבו אנו משתמשים בעוגיות בבאנר המוצב בצד העליון של אתרי Gurren Buggie כאלה. אתה יכול לבחור בחופשיות לקבל או לחסום את קובצי ה-Cookie של צד שלישי לעיל דרך באנר העוגיות.
3. אם תבחר לחסום קובצי Cookie, ייתכן שלא תוכל להשתמש בכל התכונות של המוצרים והשירותים של Gurren Buggie.
4. הפונקציות של הגדרות העוגיות עשויות להשתנות בהתאם לסוג וגרסת הדפדפן שאתה מתקין. אנו מנסים לפרט סוגי דפדפנים נפוצים ונפוצים כדלקמן. אתה יכול להפנות לקישורים שלהלן כדי להבין כיצד לשלוט בהגדרות קובצי ה-Cookie שלך ​​דרך דפדפנים (התוכן בקישורים הבאים הוא אנגלית. לקריאה קלה יותר, אנא מצא את אפשרות השפה בקישורים הבאים כדי לבחור את השפה המועדפת עליך). כמו כן, אם אינך משתמש באף אחד מהדפדפנים הבאים, או שהתוכן בקישורים הבאים הוסר או לא נגיש, אנא בקר בהצהרות או בדפי התמיכה של אותם דפדפנים הקשורים לפרטיות למידע נוסף. אתה יכול גם לעיין בכתובת https://www.aboutcookies.org/ (התוכן בקישור זה הוא באנגלית) המציג כיצד לנהל את הגדרות העוגיות שלך באמצעות דפדפנים שונים.
• כיצד לשלוט בהגדרות קובצי ה-Cookie שלך ​​באמצעות דפדפן Google Chrome:
https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=iw
• כיצד לשלוט בהגדרות קובצי ה-Cookie שלך ​​באמצעות דפדפן Microsoft Internet Explorer:
https://support.microsoft.com/en-us/help/278835/how-to-delete-cookie-files-in-internet-explorer
• כיצד לשלוט בהגדרות קובצי ה-Cookie שלך ​​באמצעות דפדפן Mozilla Firefox:
https://support.mozilla.org/en-US/kb/delete-cookies-remove-info-websites-stored
• כיצד לשלוט בהגדרות קובצי ה-Cookie שלך ​​באמצעות דפדפן Apple Safari:
https://support.apple.com/guide/safari/manage-cookies-and-website-data-sfri11471/mac5.3 משואות אינטרנט
משואת רשת היא תמונת GIF או PNG גרפית שקופה לעתים קרובות בגודל 1x1 (פיקסל) שמיושמת באתרים או באימייל כדי למדוד את האפקטיביות של מסעות פרסום. Gurren Buggie או ספקי השירותים שלנו עשויים להשתמש במשואות אינטרנט כדי לדעת אם אתה מבקר בדפים מסוימים או לוחץ על קישורים במוצרים ובשירותים של Gurren Buggie. אנו עשויים ליישם משואות אינטרנט בתקשורת השיווקית שלנו, כגון eDMs או ניוזלטרים של Gurren Buggie כדי לדעת על איזה תוכן תקשורת לחצת או קראת. אנו נשתמש בנתונים ממשואות אינטרנט כדי לשפר את האתרים שלנו ואת המוצרים והשירותים של Gurren Buggie.6. קישורים של צד שלישי במוצרים ובשירותים של GURREN BUGGIE
פסקה זו מציגה כאשר אתה מבקר בקישורים כלשהם או משתמש בשירותים כלשהם שמסופקים על ידי צדדים שלישיים, אנא עיין תמיד בהצהרות הקשורות לפרטיות שהונפקו על ידי צדדים שלישיים.
מוצרים ושירותים של Gurren Buggie עשויים להכיל קישורים לאתרי צד שלישי. אנא שים לב שגורן באגי אינו אחראי לאבטחה, לנוהלי הפרטיות ולחומרים של אתרי צד שלישי אלה. אנו ממליצים לך להיות מודע מתי אתה עוזב את האתרים שלנו, ולקרוא בעיון את הצהרות הפרטיות של אתרי צד שלישי אלה. מדיניות פרטיות זו חלה על מוצרים ושירותים של Gurren Buggie בלבד.

7. אבטחה
פסקה זו מציגה כיצד גורן בוגי מגן על הנתונים האישיים שלך ומספקת כמה הצעות כיצד להגן על הנתונים האישיים שלך בקצה שלך.
אנו נוקטים באמצעי זהירות כדי להגן על הנתונים האישיים שלך מפני גישה בלתי מורשית, שינוי, חשיפה או השמדה. אנו עורכים סקירות פנימיות של נוהלי איסוף הנתונים, האחסון והעיבוד שלנו ושל אמצעי אבטחה טכניים וארגוניים, כמו גם אמצעי אבטחה פיזיים כדי להגן מפני גישה לא מורשית למערכות שבהן אנו מאחסנים את הנתונים האישיים שלך.

העברת נתונים אישיים בין מיקומים שונים של גורן בוגי והישויות הקשורות אליו מתבצעת דרך רשת המרחב המאובטחת שלנו. כאשר אתה שולח לנו את הנתונים האישיים שלך, הנתונים האישיים שלך מוגנים הן באופן מקוון והן במצב לא מקוון.

עם זאת, גורן בוגי לא יכול להבטיח אבטחה מושלמת באינטרנט. כדי להגן על הנתונים האישיים שלך מפני גישה בלתי מורשית, אנו ממליצים לך:


7.1 כדי להגן כראוי על חשבון GURREN BUGGIE שלך, לדוגמה:
1. להשתמש בסיסמאות אלפאנומריות בעת ההרשמה לחשבון Gurren Buggie.
2. כדי להשתמש בשם החשבון והסיסמה שלך כדי להיכנס לחשבון Gurren Buggie. כמו כן, אתה האחראי הבלעדי והמלא לאבטחת הסודיות של שם החשבון והסיסמה שלך ולכל פעילויות המתרחשות תחת חשבון Gurren Buggie שלך.
3. כדי לשנות את הסיסמאות שלך לחשבון Gurren Buggie על בסיס קבוע.
4. ליצור איתנו קשר באופן מיידי כאשר תגלה ששם החשבון/סיסמה של חשבון Gurren Buggie שלך ​​הופר. Gurren Buggie רשאי להשעות או להפסיק את ההרשאה להתחבר לחשבון Gurren Buggie שלך ​​עם שם חשבון/סיסמה כזו (או כל חלק ממנו), ולהסיר את הנתונים האישיים שלך הקשורים לחשבון Gurren Buggie שלך.
7.2 כדי לשמור על המוצרים שלך מעודכנים על ידי החלת עדכוני האבטחה העדכניים ביותר עבור התוכנה שלך והשתמש בכלים כגון סורקי וירוסים/תוכנות ריגול.
7.3 אם נודע לך לפגיעות אבטחה וטכנית המשפיעה על המוצרים והשירותים של GURREN BUGGIE, אנא צור איתנו קשר דרך מחלקת הייעוץ לאבטחת המוצר של GURREN BUGGIE בכתובת my.support@gurrenbuggie.com

8. כיצד לנהל את הנתונים האישיים שלך
פסקה זו מציגה שאם יש לך שאלות או בקשות כלשהן לגבי הנתונים האישיים שלך שנאספו על ידי גורן בוגי, תוכל להתחבר ל"חשבון גורן בוגי" שלך, לבקר ב"שאלות נפוצות בנושא פרטיות גורן בוגי" או לנהל הגדרות הקשורות לפרטיות במוצרים מסוימים של גורן בוגי ושירותים שבהם אתה משתמש. כמו כן, אתה יכול ליצור איתנו קשר דרך ממשק "בקשת הלקוח על נתונים אישיים" באתר הרשמי של Gurren Buggie, my.support@gurrenbuggie.com או בטלפון.
8.1 חשבון GURREN BUGGIE
1. אנא ספק את הנתונים האישיים האמיתיים, המדויקים, העדכניים והמלאים שלך לגורן בוגי תחת חשבון גורן בוגי שלך כדי שגורן בוגי יוכל לספק לך את המוצרים והשירותים המתאימים של גורן בוגי.
2. אתה יכול להציג ולשנות את נתוני חשבון Gurren Buggie שלך ​​על ידי כניסה לחשבון Gurren Buggie שלך ​​ועריכת נתוני החשבון שלך.
3. אם תרצה להירשם או לבטל את המנוי של Gurren Buggie eDM ולהבחין בחדשות Gurren Buggie, המוצרים והשירותים האחרונים, תוכל לשנות את ההגדרה על ידי כניסה לחשבון Gurren Buggie שלך ​​- מצא "הירשם" בעמודה השמאלית - בחר " כן או לא". אם תבחר "לא" לביטול המנוי, שים לב שייתכן שיחלפו כ-2 ימי עסקים להשלמת תהליך הביטול.
8.2 מוצרים ושירותים של GURREN BUGGIE
אתה חופשי לבחור להפעיל או לבטל את שיתוף הנתונים האישיים שלך עם Gurren Buggie באמצעות הגדרות הקשורות לפרטיות, בפרט מוצרים ושירותים Gurren Buggie בכל עת כאשר אתה משתמש במוצרים ובשירותים מסוג Gurren Buggie.


8.3 הגדרות קובצי Cookie (נא לעיין ב"כיצד לנהל הגדרות קובצי Cookie""עוגיות וטכנולוגיות דומות" במדיניות פרטיות זו.)
1. אתה יכול לנהל את הגדרות העוגיות דרך הדפדפן שאתה מתקין כדי לקבל, לחסום או למחוק חלק מהעוגיות או את כולן (לדוגמה, עוגיות של צד שלישי) או לאמץ הגדרות אחרות בכל עת.
2. אם אינך מעוניין שגורן בוגי יספק לך שירותי שיווק ופרסום מותאמים אישית באמצעות עוגיות של צד שלישי, אתה רשאי לחסום או למחוק עוגיות של צד שלישי דרך הדפדפן שלך בכל עת.
8.4 צור קשר עם GURREN BUGGIE כדי לנהל את הנתונים האישיים שלך
אם יש לך שאלות או בקשות לגבי הנתונים האישיים שלך בחשבון גורן בוגי שלך או נתונים אישיים אחרים שנאספו על ידי גורן בוגי, כגון בקשה לגישה, תיקון, הורדה, חסימה או מחיקה של הנתונים האישיים שלך, אנא צור איתנו קשר באמצעות אחד מה בעקבות דרכים. לדוגמה, אתה יכול ליצור איתנו קשר אם אתה חושב שגורן בוגי אסף והשתמש בנתונים האישיים שלך באופן שגוי ועלול לדרוש הגבלת השימוש בנתונים האישיים שלך בנסיבות מסוימות (לדוגמה, אתה יכול לפנות אלינו אם אינך מעוניין בנתונים האישיים שלך לניתוח) בכל עת.
1. אנא בקר ב"שאלות נפוצות בנושא פרטיות Gurren Buggie (שאלות נפוצות)" בכתובת https://www.gurrenbuggie.com/help-center

כמו כן, אם הסכמת לגורן בוגי לאסוף את הנתונים האישיים שלך דרך המוצרים והשירותים של גורן בוגי, אתה חופשי לחזור בו מהסכמתך על ידי שינוי הגדרות הקשורות לפרטיות, בפרט מוצרים ושירותים של גורן בוגי (נא לעיין בסעיף 8.2 במדיניות פרטיות זו) או על ידי הגשת בקשתך לביטול הסכמה אלינו. אנו נפסיק לאסוף את הנתונים האישיים שלך ונשמור רק את הנתונים האישיים שלך שנאספו לפני בקשה כזו לביטול.


8.5 בכל פעם שאתה משתמש במוצרים ובשירותים של GURREN BUGGIE, אנו שואפים לשמור על דיוק הנתונים האישיים שלך ולהגן על הנתונים האישיים שלך מפני כל הרס מקרי או זדוני. אנו נענה לבקשותיך בנוגע לנתונים האישיים שלך; עם זאת, ייתכן שלא נוכל למלא את בקשותיך לעיל באחת מהנסיבות הבאות:
1. כנדרש או מותר על פי חוקי היישום;
2. למטרות עסקיות לגיטימיות;
3. בקשות שחוזרות על עצמן באופן בלתי סביר הדורשות מאמצים ומשאבים טכניים לא פרופורציונליים, למשל, פיתוח מערכת חדשה או שינוי מהותי של הפרקטיקות הנוכחיות;
4. סיכונים פוטנציאליים על פרטיותם של אחרים;9. פרטיות ילדים
פסקה זו מציגה שכדי להגן על פרטיות הילדים, אם אתה ילד, אנא בקש את הסכמת ההורה (או האפוטרופוס) שלך לפני שאתה מספק את הנתונים האישיים שלך לגורן בוגי. כמו כן, אם הורה (או האפוטרופוס) שלך רוצה לנהל את הנתונים האישיים שלך, הוא/היא רשאים לבקר ב"שאלות נפוצות בנושא פרטיות גורן בוגי" וליצור איתנו קשר דרך ממשק "בקשת הלקוח בנושא נתונים אישיים" באתר הרשמי של גורן בוגי, https:// www.gurrenbuggie.com/help-center או בטלפון.
איננו אוספים ביודעין נתונים אישיים מילד מתחת לגיל שש עשרה (16) או גיל מינימום שווה ערך בשטח השיפוט הרלוונטי ללא הסכמת הורים. אנו מעודדים הורה (או אפוטרופוס) לקחת חלק פעיל בפעילויות ובתחומי העניין המקוונים של הילד בזמן השימוש במוצרים ובשירותים של גורן בוגי.

אם אתה ילד, אנא בקש את הסכמת ההורים לפני השימוש שלך במוצרים ובשירותים של Gurren Buggie. אתה רשאי לשלוח את הנתונים האישיים שלך בהסכמת ההורים (או האפוטרופוס) אלינו בלבד. ההורה (או האפוטרופוס) שלך יכול להגיע אלינו דרך אחד מערוצי הקשר המפורטים ב"8.4 צור קשר עם גורן בוגי לניהול הנתונים האישיים שלך" כדי להסכים לעיבוד הנתונים האישיים שלך, לבטל או לבטל כל הסכמה שניתנה קודם לכן, לבקש גישה, תיקון, הורדה, חסימה או מחיקה של הנתונים האישיים שלך. לדוגמה, ההורים שלך (או האפוטרופוס) עשויים ליצור איתנו קשר אם הוא/היא חושבים שגורן בוגי אסף והשתמש שלא בצדק בנתונים האישיים שלך, והוא עשוי לדרוש הגבלת השימוש בנתונים אישיים בנסיבות מסוימות (לדוגמה, ההורה (או האפוטרופוס) שלך. רשאי לפנות אלינו אם הוא/היא לא מעוניינים שהנתונים האישיים שלך ינותחו) בכל עת.


10. נתונים אישיים רגישים
בשיטות הכלליות שלנו, גורן בוגי אינו מבקש ממך לספק נתונים אישיים רגישים כגון נתונים על הרישומים הרפואיים או הבריאותיים שלך, אמונות פוליטיות, דתיות או פילוסופיות, עבירות פליליות (לכאורה, או שבוצעו), רקע הרשעה פלילית, מוצא גזעי או אתני , חברות באיגוד מקצועי, נטייה מינית, היסטוריה מינית, התנהגות או נתונים גנטיים. אנא הימנע מלספק לנו מידע אישי רגיש שכזה.


11. שינויים במדיניות הפרטיות של GURREN BUGGIE
אנו עשויים לשנות את מדיניות הפרטיות מעת לעת, אנו ממליצים לך לעיין מעת לעת במדיניות הפרטיות המפורסמת באתרים שלנו. על ידי גישה או שימוש במוצרים ובשירותים שלנו לאחר עדכון מדיניות הפרטיות, גורן בוגי יראה שאתה מסכים למדיניות הפרטיות, לרבות כל עדכונים. הגרסה העדכנית ביותר של מדיניות הפרטיות תהיה תמיד זמינה בדף זה; הודעה בולטת כגון הודעת דואר אלקטרוני תישלח אליך לגבי כל שינוי משמעותי. אתה תמיד יכול לבדוק את "השעה המעודכנת" בתחתית עבור הגרסה העדכנית ביותר של מדיניות הפרטיות.

12. יצירת קשר
אם יש לך שאלות, הערות או תלונות לגבי מדיניות הפרטיות, או אם אתה סבור שגורן בוגי לא עמד במדיניות הפרטיות, אנא אל תהסס לפנות אלינו. אם אתה חושב שאנחנו עלולים לא לטפל כראוי בכל נושא הקשור לנתונים האישיים שלך שנאספו על ידי גורן בוגי, שים לב שזו זכותך להגיש תלונה לרשויות ממשלתיות המטפלות בהגנה על נתונים אישיים במדינה שלך.GURREN BUGGIE LTD.
Attn: הוועדה להגנת מידע אישי
כתובת: 500 Terry Francine Street
סן פרנסיסקו, קליפורניה 94158
דוא"ל: my.support@gurrenbuggie.com
עודכן ב-1 בינואר 2024 על ידי הוועדה להגנה על נתונים אישיים של גורן בוגי
Coi בניית אתרים
0